Požičovňa šiat

Čaká vás mimoriadna spoločenská udalosť kde chcete zdôrazniť svoju jedinečnosť? Ples, stužková slávnosť, svadba, promócie, rodinná oslava, prípadne idete na slávnostné udeľovanie cien alebo luxusnú firemnú akciu?

Ak nerady trávite hodiny v nákupnom centre hľadaním niečoho, čo využijete len na jednu udalosť. Ak ste moderne zmýšľajúca žena a myšlienka, že nemusíte mať zakaždým nové šaty z obchodu vám príde ekologická a šetrná k prírode. Ak chcete byť na spoločenskej udalosti neprehliadňuteľná a iná ako všetky ostatné, tak táto služba je určená práve pre vás. Zakaždým môžete zažiariť v iných šatách, čím podporíte slovenský dizajn, a pritom vás to nemusí stáť tisíce eur.

S našimi modelmi nemáte žiadne starosti, len si ich prídete vyskúšať, poviete nám termín a šaty si deň vopred vyzdvihnete/vypožičiate. Po udalosti nám šaty len vrátite a o všetko ostatné sa postaráme my. Všetky šaty sú univerzálnej veľkosti, ich padnutie na postave si prispôsobujete len opaskom. Taktiež všetky sukne sú v pase na gumu, takže sa ľahko prispôsobia vášmu telu. Ak by to bolo potrebné, model vieme na vaše miery aj mierne upraviť.

K dispozícii máme širokú ponuku modelov. Ak sa neviete rozhodnúť čo sa hodí práve na vašu udalosť a postavu, radi vám s výberom a kombinovaním pomôžeme.

Skúšky realizujeme po telefonickom rozhovore u nás, v ateliéri v Prešove.

V prípade záujmu a ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0915332718 alebo emailom info@jankiv.com

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie