Požičovňa šiat

Čaká vás mimoriadna spoločenská udalosť kde chcete zdôrazniť svoju jedinečnosť? Ples, stužková slávnosť, svadba, promócie, rodinná oslava, prípadne idete na slávnostné udeľovanie cien alebo luxusnú firemnú akciu?

Ak nerady trávite hodiny v nákupnom centre hľadaním niečoho, čo využijete len na jednu udalosť. Ak ste moderne zmýšľajúca žena a myšlienka, že nemusíte mať zakaždým nové šaty z obchodu vám príde ekologická a šetrná k prírode. Ak chcete byť na spoločenskej udalosti neprehliadnuteľná a iná ako všetky ostatné, tak táto služba je určená práve pre vás. Zakaždým môžete zažiariť v iných šatách, čím podporíte slovenský dizajn, a pritom vás to nemusí stáť tisíce eur.

Všetky šaty sú univerzálnej veľkosti, ich padnutie na postave si prispôsobujete len opaskom alebo šnúrkami. Sú vynikajúce v tom, že krásne skryjú kritické partie na ženskom tele ako väčšie boky, zadoček alebo bruško. Taktiež všetky sukne sú v pase na gumu, takže sa ľahko prispôsobia vášmu telu. Ak by to bolo potrebné, model vieme na vaše miery aj mierne upraviť. Snažíme sa ich však zakaždým navrhovať tak, aby ste sa v nich cítili pohodlne a krásne.

S našimi modelmi nemáte žiadne starosti, len si ich prídete vyskúšať, poviete nám termín a šaty si deň vopred vyzdvihnete/vypožičiate. Po udalosti nám šaty len vrátite a o všetko ostatné sa postaráme my.  Ak nás nemôžete navštíviť osobne, tak vám šaty pošleme kuriérom k vám domov. So šatami teda nemáte žiadne starosti. Nemusíte nikam chodiť ani ich po akcii čistiť. Šaty jednoducho vyberiete z krabice, oblečiete si ich na akciu, vrátite ich naspäť do krabice, zabalíte a podáte ich kurierovi ktorý ich u vás vyzdvihne.

K dispozícii máme širokú ponuku modelov. Ak sa neviete rozhodnúť čo sa hodí práve na vašu udalosť a postavu, radi vám s výberom a kombinovaním pomôžeme.

Skúšky realizujeme po telefonickom dohovore u nás, v ateliéri v Prešove. K dispozícii máme skladom viacero modelov, ktoré vám s radosťou predstavíme.

V prípade záujmu a ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0915332718 alebo emailom info@jankiv.com