Názov blogu nie je podstatný, podstatný je jeho obsah - čast druhá

Milí naši klienti, sledovatelia a fanúšikovia,

 

čo si budeme hovoriť, táto doba nie je pravé najlepšia, najšťastnejšia a najpozitívnejšia.  Aj napriek tomu, že nám už začína november, stále žijeme v nejakom nekonečne bludnom kruhu korony, lockdownov a obmedzení. Pritom vôbec nevnímame, že za necelé dva mesiace tu už máme najčarovnejší sviatok v roku - Vianoce. Po minulé roky sme my, rovnako aj iné značky/firmy, žili Vianocami už od septembra.  No tento rok je to úplné iné. Bojíme sa, čo príde a ako to bude. No sme pozitívne naladení a stále sa snažíme vo všetkom vidieť hlavne to dobré. A ako znie tradičné klišé: všetko zlé, je na niečo dobré. My sme sa vďaka tejto kríze pozreli na našu značku z iného pohľadu. Uvedomili sme si, kde máme obrovské medzery, zamysleli sme sa nad ňou a začali riešiť kroky k jej zlepšeniu. Ale o tom vám porozprávame neskôr :).

 

Dnes by sme chceli našou troškou prispieť k pekným a šťastným okamihom, ktoré sa tykajú Vianoc. Určite budú iné ako po minulé roky. Možno nie až také štedré, no predsa budú. Lebo Vianociam je jedno či je korona a či nie je. Sú to sviatky pokoja, radosti a lásky. Vieme, že táto doba pripravila mnohých ľudí o značnú časť príjmov. Dotýka sa to priamo aj nás a nášho blízkeho okolia. Veľa ľudí muselo svoje podniky zatvoriť alebo svoju prácu vymeniť. No my chceme, aby ste si aj napriek situácii, v ktorej sa nachádzame, dopriali krásne plisované Vianoce plné originálnych a slovenských kúskov z našej dielne.

Rozhodli sme sa preto, že všetky naše produkty z e-shopu vám dáme do zľavy. A nie do malej, ale výraznej. Bude sa jednať o zľavy od 40 % vyššie. Chceme, aby ste si dopriali krásne plisované Vianoce. Zľavy budú prebiehať na e-shope i u nás v ateliéri v Prešove od 8.11.2020 od 18 hodiny. Veríme, že si nakúpite vysnívané kúsky, po ktorých vaše srdcia už dlho túžia, no z rôznych dôvodov ste si ich nemohli dovoliť.

Chcela by som vás poprosiť v mene nás všetkých, ktorí na Slovensku s niečím podnikáme. Kupujte to, čo je slovenské. Je to dôležité nie len z ekologického, teda lokálneho dôvodu, ale aktuálne hlavne  z toho ekonomického. Každé utratené euro, ktoré v tejto dobe zostane doma, u nás na Slovensku, až magicky pomôže nám podnikateľom. Podnikateľom, ktorí vytvárajú pracovné miesta a ktorí živia značnú časť tohto národa. Verím, že všetci raz budeme chcieť, aby naše deti mali dôstojnú pracú vo férových podmienkach. Kúpou slovenského darčeka dávate svojim blízkym niečo, čo má dušu. Niečo, čo vytvorili slovenské ruky. Pri našom produkte viete, za čo platíte, koho ste podporili a komu svoje zarobené peniaze posúvate. Poznáte kto sme, poznáte náš príbeh, prístup k práci, vidíte nás dennodenne na sociálnych sieťach. Tým, že podporujete lokálnu kreatívnu tvorbu, dávate šancu firmám, aby zotrvali na trhu. Kupujete si malé slovenské zázraky, vášeň k práci a pozitívnu energiu.

Ukážme spoločne solidaritu, spojme sa a užime si Vianoce plné slovenských výrobkov, ktoré boli vyrábané s láskou. Budeme šťastní, ak aspoň prostredníctvom darčekov budeme môcť byť s vami vo vašich domácnostiach a vyčariť niekomu úsmev na tvári v podobe splneného sna.

Veríme, že keď sa do našich životov opäť vráti radosť a opäť sa budeme môcť ísť spoločensky vyžiť, tak pôjdeme poriadne vyobliekaní v krásnych plisovaných sukniach.

Držme si všetci spoločne palce, veríme, že to zvládneme

 

Srdečne vás pozdravujeme,

vaša Karolína a Michal

IMG_20200904_121042-01    IMG_20200904_120825-01    IMG_20200904_120854-01