Názov blogu nie je podstatný, podstatný je jeho obsah

Zdravým všetkých, ktorí sú s nami!

Niečo málo sme už napísali do príspevku, niečo nie, no pravda je taká, že nič nie je také strašné, ako sa možno zdá. Aj keď corona kríza zametá v každom odbore, vo viacerých, žiaľ, negatívne, žijeme stále v slobodnej krajine bez vojen. Z toho by sme sa mali prioritne tešiť. Taktiež  z milujúcej rodiny a partnerov.  Ja osobne mimoriadne obľubujem reláciu Rádia Slovensko - Osudy, ktoré písalo 20. storočie. Po vypočutí jednotlivých príbehov, sa mi mnohé problémy dnešnej doby zdajú malicherné.  

Čo  sa bude diať ďalej, nikto nevie, ani my. Pravdepodobne aj veštice sú v tejto dobe úplné zmätené. Po celom svete sa dejú rôzne, pomerne veľké kroky. My u nás v Jankiv Siblings sme sa rozhodli, sčasti kvôli corona kríze, ale z prevažnej časti kvôli tomu, že idú Vianoce, že si ukrojíme z nášho pre vás a celý náš aktuálny sortiment pôjde do výrazných zliav. Chceme byť k vám štedrí a solidárni. Chceme Vám a sebe spraviť radosť a dopriať vám originálne, ručne plisované kúsky aj napriek aktuálnym pochmúrnejším časom.

Rozumieme, že plisovaná sukňa nie je úplné to, čo vás v chladnom období zahreje, ale ich pestré farby vám zaručene rozžiaria a spríjemnia tieto sychravé dni. Rozhodne vám aj zlepšia náladu.
Nikto taktiež netvrdí, že sukňu nemôžete nosiť aj teraz. V modernej swag dobe si to oblečiete na nohavice, zapravíte si do toho oversize sveter a máte hotový svetový outfit. Na našich sieťach a tiež v zahraničí nájdete mnoho inšpirácií. Ak by ste sa náhodou s týmto nevedeli stotožniť, je to určite správna voľba do slnečných jarných dní, ktoré náš už o chvíľu čakajú. Ani sa nenazdáme a opäť si posunieme ručičky na hodinkách o hodinu dopredu a slnko nám nebude dávať serus o pol piatej večer.

V zľavách nájdete aj krásne, ručne robené topy na spôsob body. Ich využitie je v dnešnej dobe na prvý pohľad možno chabé, veď sa nekonajú žiadne spoločenské akcie. Ale čo nie je teraz, bude neskôr a čo je teraz,  sa v budúcnosti už nebude opakovať. Vy budete pripravení zažiariť v unikátnom kúsku zo slovenskej dielne za prijateľnú cenu. A za mňa, ako za mužské publikum, môžem povedať, že tieto zvodné topy/body majú využitie v každom období po 22 hodine. Je to rozhodne príjemné potešenie a prekvapenie.
Každú objednávku obdržíte precízne zabalenú s priloženým, ručne písaným listom.

Verím, že sa napriek všetkému negatívnemu z dnešnej doby máte aspoň trochu pozitívne a že prostredníctvom našich zliav sa vzájomne potešíme.
Prajeme vám všetkým všetko dobré a hlavne veľa zdravia. A nezabúdajte, že byť teraz negatívny, je vlastne pozitívne :)

Úplne blízke informácie ohľadom zliav vám ešte sprostredkujeme v dohľadnej dobe.

S úctou
Michal /a.k.a. Ďeveť/ Jankiv

IMG_20201023_121201-01